Uitnodiging Nieuwjaarsreceptie

Allereerst een goed 2018 toegewenst!

Bij deze willen we je graag uitnodigen voor onze nieuwjaarsreceptie op vrijdag 5 januari. Je bent van harte welkom vanaf 18.30 om een drankje te drinken, hapje te eten, en een sportieve herinnering op te halen. Dit is ook een mooie gelegenheid om het nieuwe bestuur te ontmoeten en kijken we uiteraard ook samen vooruit naar het nieuwe jaar.

Wij zorgen ervoor dat het licht op het veld aan gaat, zodat er (eventueel) ook gevoetbald kan worden door de jeugd (uiteraard mogen ouders ook meedoen). Tot slot hebben we marsh-mellows en een vuurkorf, zodat er gezellig kan worden gesmikkeld rond het vuur.

Op zaterdagmorgen 6 januari gaan we vervolgens los om alle lege flessen en kratten in het dorp op te halen. De voetbaljeugd verzamelt zich om 9.30 bij de parkeerplaats van vv DOB. We hopen op een grote opkomst en een grote opbrengst.

Tot ziens op de club!